Demy - Demy Living
Demy Living
Ik heb eigenlijk altijd al iets gehad met interieur en ben hier dan ook nooit níét mee bezig. Ik ben altijd wel aan het schuiven met dingetjes in huis. Wat je dus op mijn account ziet is ook wie ik echt ben.
Het begon meer als een interesse en hobby bij de aankoop van mijn eerste huis. Daarna is het uitgegroeid tot een inspiratieaccount voor veel interieurliefhebbers. Super leuk dat ik met mijn passie anderen kan inspireren!
Demy Living: wat begon als hobby...
Niets is mooier dan wanneer je van je hobby je werk kunt maken. Zo begon het eigenlijk ook voor Demy: "Het is eigenlijk helemaal vanzelf gegaan, het begon meer als een interesse, vooral toen ik mijn eerste huis kocht. Toen dacht ik ‘hoe leuk is het om verder te kijken dan hoe het huis nu is, en te kijken wat je ergens aan kunt veranderen en mooier kunt maken’. Toen begon ik het verbouwen echt leuk te vinden.
Ik ging steeds meer op beeld vastleggen, in eerste instantie om mijn vrienden en familie op de hoogte te houden van de verbouwing van de woonboerderij. Uiteindelijk bleek dat veel meer mensen geïnteresseerd waren om de verbouwing te volgen en te zien wat we ervan maakten.
Mijn stijl? Modern hotel chique
"Mijn account is echt mijn stijl en mijn dagelijkse leven, natuurlijk extra leuk dat ik met mijn passie voor interieur anderen mag inspireren! Zelf vind ik mijn stijl modern hotel chique, met veel zachte, natuurlijke tinten. In de basis is het hotel chique, maar ik houd ook erg van modern en strak, gecombineerd met zachte natuurtinten voor wat warmte."
Wat is je favoriete product?
"Oeff, dat is een lastige. Elk item is voor mij eigenlijk onmisbaar voor het geheel. Maar, ik moet wel zeggen, voor mij is een vloer echt de basis van de inrichting. Als je daar de plank misslaat met de verkeerde kleur dan loop je bij alles tegen hetzelfde probleem aan: het past niet bij elkaar. Hetzelfde geldt voor het aanrechtblad wat echt een eyecatcher is bij mij in huis. Ik heb beide bij elkaar uitgezocht. En natuurlijk maken de accessoires het geheel echt af en brengen alles samen."
En wat is je favoriete plek in huis?
"Elk plekje heeft z’n charme maar toch wel het zitgedeelte om gezellig te zitten en te tafelen. Ik kan hier echt zitten en dan om me heen kijken van ‘wauw, wat is het prachtig samengekomen allemaal’."
Flier! Trettjin
Lippe Wonen Flier! 'Trettjin'
"Toen ik de staal voor de Flier! pvc-visgraatvloer in de kleur 'Trettjin' zag, was ik eigenlijk meteen verkocht. Een zachte beige houttint met precies genoeg warmte zonder de gele gloed die daar vaak mee gepaard gaat."
De zoektocht naar de juiste vloer
"Ik was er al snel over uit dat ik een pvc vloer wilde, vanwege de onderhoudsvrije eigenschappen, de geleiding met vloerverwarming en dat het ontzettend makkelijk in gebruik is. Ik had een aantal vloeren op het oog, uiteindelijk bleven de 'Flier! Trettjin' en de 'Ambiant Spagiato in Beige' over. De laatste had ik in een tint donkerder in mijn vorige huis (red. Light Brown) en in mijn hoofd was de keuze eigenlijk al gemaakt. Totdat ik de staal van Flier! te zien kreeg, tsja, toen viel de rest eigenlijk in het niets. Deze vloer heeft ook een hele mooie matte look waardoor het echt op hout lijkt. Daarnaast is de kleur perfect - een warme, zachte beige houttint zonder de gele of grijze gloed die er vaak overheen hangt.
Ook het leggen is ontzettend fijn gegaan en het is super netjes gelegd. Ik heb een ronding in de muur waar een plint tegenaan moest komen. Waar eerst werd gedacht dat het niet mogelijk zou zijn met een houten plint, werd toch nagedacht over een oplossing omdat ik liever geen kunststof plint wilde. Uiteindelijk is er een houten plint gekomen waar allemaal mini-zaagsnedes in zijn gemaakt. Heel erg fijn dat er zo werd meegedacht voor een (out-of-the-box) oplossing."
Modern Hotel Chique
Modern hotel chique
De op maat gemaakte ronde plint
pvc vloer flier! tretjin
Een stijlvolle trap geheel in 'hotel chique' stijl
"Bij de trap had ik zoiets van 'wat ga ik hiermee doen?' - er zat al tapijt op dus schilderen viel al snel af vanwege het vele extra werk. Ik wilde ook niet pvc door leggen want dan is het al snel erg kil. Bij het alternatief tapijt had ik een oubollig en stoffig gevoel. Toch verbaasde ik me er bij Lippe over hoeveel prachtige geweven stoffen op een trap kunnen worden gelegd. Totaal niet oubollig!
De trap is nu een prachtige eyecatcher geworden, en geheel in de hotel chique-stijl van de rest van het interieur. Dit bewijst ook maar weer de perfecte kleur van de vloer, ze passen prachtig bij elkaar. Erg fijn is dat de trapbekleding slijtvast is, niet glad, en heerlijk zacht aan de voeten. Ook is het fijn dat het geluid dempt waardoor de trap niet zo gehorig meer is."
Meer weten over trapbekleding?
Alles over trapbekledingHotel chique - trapbekleding
Hotel chique - trapbekleding
Heb je nog advies voor de lezers die bezig zijn met hun interieur?
"Begin bij de basis en werk van daaruit verder in de rest van het interieur. Als de basis bij elkaar past kun je de rest daarop aanpassen. Zodra de basis staat is het makkelijker te spelen met accessoires om het geheel af te maken."
Meer weten over bovenstaande producten of een persoonlijk advies?
"Met de juiste basis creëer je gemakkelijk een samenhangend interieur."