Winkels en openingstijden

Bel ons direct: 0512 - 517720

Of mail naar: info@lippewonen.nl

Op bezoek bij één van onze showrooms? Parkeren is bij ons altijd gratis!

Drachten

Noordkade 10
9203 CC Drachten
0512 - 517720

drachten@lippewonen.nl

Openingstijden

Heerenveen

Turfschip 3
8447 DM Heerenveen
0513 - 621202

heerenveen@lippewonen.nl

Openingstijden

Wolvega

Frisaxstraat 12
8471 ZW Wolvega
0561 - 613 390

wolvega@lippewonen.nl

Openingstijden

Sneek

Smidsstraat 12
8601 WB Sneek
0515 - 820 333

sneek@lippewonen.nl

Openingstijden

Leeuwarden Schrans

Schrans 127
8932 ND Leeuwarden
058 - 2890389

leeuwarden@lippewonen.nl

Openingstijden

Leeuwarden B. Bekkerwei

Balthasar Bekkerwei 1
8914 BB Leeuwarden
058 - 2045001

leeuwarden2@lippewonen.nl

Openingstijden

Dokkum

Zuiderschans 3c
9101 PZ Dokkum
0519 - 295566

dokkum@lippewonen.nl

Openingstijden

Buitenpost

Voorstraat 6
9285 NS Buitenpost
0511 - 544523

buitenpost@lippewonen.nl

Openingstijden

Ons hoofdkantoor

De Hemmen 32
9206 AG Drachten
0512 - 517720

info@lippewonen.nl
 

Lippe Project Drachten

De Hemmen 32
9206 AG Drachten
0512 - 549721

project@lippeproject.nl

www.lippeproject.nl

Koopzondagen en feestdagen

Bekijk wanneer we open zijn.

Koopzondagen en feestdagen

Inspirerend advies in de winkel of bij jou thuis!

Het maken van een passende inrichting is een vak. Tijdens een gratis afspraak wordt de basis gelegd voor een inrichting waar je nog jarenlang elke dag van kunt genieten.

Maak de afspraak in een van onze winkels of gewoon bij jou thuis!

Geef hierboven aan welke gratis kleurstalen u wilt ontvangen ( max.3, graag leverancier, merk en kleurnummer vermelden). Voor stalen van houten vloeren, kurkvloeren, Quick-Step laminaat, buitenzonwering en Luxaflex® producten vragen we u om een winkel van Lippe Wonen te bezoeken

Anja: "Je bent bij mij altijd aan het juiste adres als het gaat om kleuren, styling en de juiste producten voor ramen en vloeren. Ik help met al je vragen en geef een passend woonadvies".

Anja de Vegt

Stylist bij Lippe Wonen

 

We gebruiken cookies op deze website.